środa, 14 września 2016

Trening medyczny :)


TRENING MEDYCZNY ( kliknij tutaj )  – prawdziwy ratunek dla ćwiczących, z dolegliwościami bólowymi narządu ruchu, z schorzeniami, nawykami jak i ciężko pracujących tzw. ergonomia stanowiska pracy

Dzięki elastyczności i większej odporności na przeciążenie można nie odczuwać żadnych dolegliwości. Gdyby tę elastyczność zachować i utrzymywać przez całe życie, nie cierpielibyśmy. Jeśli jednak owe dolegliwości już występują, terapia, odżywianie i trening muszą być w sposób odpowiedni ukierunkowane. W przeciwnym razie będą albo obojętne, albo wręcz szkodliwe. 

Trening medyczny jest idealny dla osób które potrzebują rehabilitacji, mają kontuzje, zrobiły sobie długą przerwę w ćwiczeniach  lub nigdy nie ćwiczyły! Ale nawet gdy nie jesteś żadną z osób wymienionych wyżej to zawsze warto wykonać taki trening profilaktycznie:).
Funkcjonalny trening medyczny  to forma treningu specjalistycznego. Prowadzony jest przez wyszkolonego trenera , który posiada wiedzę nie tylko z zakresu sportu ale także rehabilitacji. Dzięki temu FTM jest treningiem bezpiecznym. Wskazaniem do Treningu Medycznego są przede wszystkim urazy i schorzenia układu ruchu. Zobacz więcej :)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Każdy komentarz dużo dla mnie znaczy, jednak jeśli masz ochotę mnie obrażać to odpuść sobie :-)