poniedziałek, 3 lipca 2017

Kręć kilometry! | dowlaszpaulaCześć Fitnessiaki,

witam Was po raz pierwszy w wakacje 2017! I od razu mam dla Was pewną propozycję aby połączyć przyjemne z pożytecznym a mianowicie KRĘĆ KILOMETRY ! Na czym polega ta akcja? Już Wam wyjaśniam.  Wystarczy, że masz swoją ulubioną aplikację z którą jeździsz , biegasz czy pływasz, wskakujesz na rower i jedziesz - pokonujesz kilometry i pomagasz swojej miejscowości wygrać. W tym momencie bierze udział aż 910 miast! Twojego jeszcze nie ma na liście? Dodaj je i walcz. Nawet małe miasteczka mają szanse bo tylko od Ciebie zależy ile zrobisz kilometrów i jak bardzo przybliżysz je do zwycięstwa. Ale nie
rób tego sam! Zorganizuj jakieś lokalne wydarzenie na facebooku, zrób plakaty i zbierz więcej osób. Czym więcej osób będzie tym bliżej jesteście wygranej. Nagrodami dla zwycięskich miast w tegorocznej kampanii Fundacji Allegro All For Planet są wyjątkowe wydarzenia technologiczne. Allegro Tech Days mają przybliżyć nowoczesną technologię i nauczyć korzystać z niej zarówno najmłodszych, jak i tych nieco starszych. Pokazy robotów i innych technologicznych wynalazków, warsztaty programowania maszyn i zabawek oraz wiele innych atrakcji, dotrą do 5 miast z największą liczbą wykręconych kilometrów.

Niech te wakacje będą rowerowe. Jedź rowerem do pracy, na zakupy czy na ciastko z przyjaciółką. Dodaj do swojego planu dnia codzienne wycieczki rowerowe, poznaj nowe miejsca, oddychaj świeżym powietrzem a dodatkowo wspieraj akcje i pomóż dla swojego miasta! Wiem jedno nic tak nie kręci jak zdrowa rywalizacja. Gdybym pochodziła z większej miejscowości zaczęłabym u siebie tą akcję jednak mój malutki Wapnik nie jest w stanie tego zrobić, a ja sama raczej nie zrobię tysięcy kilometrów ale Wam szczerze to polecam! 
Kręcisz kilometry?

2 komentarze:

  1. O tej akcji nie słyszałam, ale kiedy codziennie używałam endomondo, to jeszcze większą frajdę sprawiało mi kręcenie kilometrów;) teraz na telefonie jej nie mam, ale mimo to lubię spacery czy jazdę rowerem!

    OdpowiedzUsuń
  2. Pomysł świetny. Ja jeżdżę rowerem miejskim, więc czas pomyśleć o Kręć Kilometry. ;) Może nawet uda sie cos wygrac

    OdpowiedzUsuń

Każdy komentarz dużo dla mnie znaczy, jednak jeśli masz ochotę mnie obrażać to odpuść sobie :-)