środa, 28 czerwca 2017

Prezenty na chrzest | dowlaszpaula


W życiu każdego człowieka przychodzi czas, że zostaję zaproszony na uroczystość jaką są chrzciny. Często wtedy  największym problem jest  co dać w prezencie, ponieważ takie małe dziecko nie ma jeszcze "listy wymarzonych prezentów" a z drugiej strony wiemy, że  tym wszystkim nie prezent jest najważniejszy i nie chcemy szaleć.  Wiele osób wybiera opcję według mnie najłatwiejszą czyli daje pieniążki w prezencie, które trafiają do rodziców maluszka. Oczywiście nie ma w tym nic złego, ale takie dziecko nie ma z tego dnia żadnej pamiątki.
A jednak fajnie jest móc postawić coś w pokoju maluszka co będzie przypominało o tym dniu. Dla mnie na wszystkie uroczystości a szczególnie  Chrzest Święty najlepszą opcją są prezenty z grawerem, tylko wtedy mamy stu procentową pewność, że nasz upominek jest dla danej osoby.  Dzięki sklepie MURRANO pokaże Wam najlepsze prezenty na chrzest.



Moim numerem jeden są bransoletki z wygrawerowanym imieniem. Muszę się przyznać że sama w rodzinie mam jedną dziewczynkę która na chrzest dostała taki prezent i teraz w wieku 3 lat bardzo często nosi tą błyskotkę i wygląda jak Mała Dama.



Kolejnym bardzo ładnym prezentem na chrzest dla dziewczynki może być naszyjnik, z grawerem na opakowaniu. Taki prezent na chrzest dziewczynka może mieć przez całe swoje życie a w prezentach właśnie o to chodzi aby nie było chwilowe.

Dla dziewczynek biżuteria jest idealna a co dla małego chłopca? Obrazek. Piękne srebrne obrazki również z wygrawerowanymi życzeniami, datą są idealnym prezentem w tym dniu. Ich wygląd jest bardzo elegancki dlatego z małego dziecięcego pokoiku taki chłopiec może potem zabrać go ze sobą na całe swoje życie i mieć pamiątkę z tego pięknego dnia.




Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Każdy komentarz dużo dla mnie znaczy, jednak jeśli masz ochotę mnie obrażać to odpuść sobie :-)