poniedziałek, 24 października 2016

Mój osobisty rytuał :)

Domowe SPA!
Gdy na swoich social media pokazuję kawałek mojego domowego SPA to pytacie jakich kosmetyków używam, więc postanowiłam pokazać Wam mój cały rytuał. Domowe SPA traktuje jako nagrodę dla ciała i wtedy spędzam ponad półtorej godziny w łazience dbając o siebie. Kosmetyki są ważne ale nie może zabraknąć kadzidełka, świeczek, muzyki i czegoś do picia.Maseczka i peeling do stóp, maseczka i peeling do dłoni, olejek do ciała  i włosów, masło do ciała, peeling do ciała i maseczka do twarzy z białą herbatą :-).A Wy macie swoje domowe SPA? Jakich używacie wtedy kosmetyków? Ja uwielbiam ten jeden dzień w tygodniu gdy moje ciało regeneruję się w 250%! Bardzo się cieszę, że chcecie posty kosmetyczne częściej i staram się wprowadzać schemat FIT->URODA->FIT->URODA :-). Jest Was coraz więcej, wyświetlenia rosną, komentarzy jest coraz więcej, Was jest coraz więcej - DZIĘKUJĘ!

3 komentarze:

  1. sporo tych kosmetyków :) ja się nudzę podczas takich zabiegów i przeważnie etapy pielęgnacji przeprowadzam w odpowiednich odstępach :D wtedy nie odczuwam, że jest to aż tak bardzo czasochłonne ;)
    pozdrawiam
    www.zyciejakpomarancze.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  2. Świetny, przyjemny post Paulo :) Chciałam Cię zapytać, czy napisałaś już post o swoich tatuażach? Ile ich masz? Co znaczą? Czy bolało? Pozdrawiam serdecznie i czekam na kolejne posty :*

    OdpowiedzUsuń

Każdy komentarz dużo dla mnie znaczy, jednak jeśli masz ochotę mnie obrażać to odpuść sobie :-)