środa, 27 maja 2015

otucha dla brzucha :))

Chcesz odzyskać płaski brzuch i talię osy ? :) Przygotowałam dla Ciebie sprawdzone ćwiczenia :) 

Unoszenie nóg leżąc na brzuchu
Żeby poprawić kondycję brzucha potrzeba również wzmocnić plecy.
Kładziemy się na brzuchu i lekko unosimy głowę, wskazane jest aby ręce położyć obok ciała, podnosimy i opuszczamy na zmianę nogi tak aby kolana były oderwane od podłogi.
Rób to przez 30 sekund, po których zrób sobie 30 sekund przerwy. Wykonaj 3-4 takie serie.
Unoszenie nóg
Połóż się na plecach, ręce swobodnie wzdłuż tułowia, nogi wyprostowane. Podnoś złączony nogi tak, by ułożyły się prostopadle do podłogi. Przytrzymaj 3 sekundy (10 powtórzeń; zwiększaj o 5 w każdym następnym tygodniu ćwiczeń).
Brzuszki skośne
Połóż się na plecach i skrzyżuj lewą stopę nad swoim prawym kolanem, ręce powinny być z tyłu głowy. Przyciskając dolne plecy do podłogi, podnieś swój lewy bark w kierunku lewego kolana.
W szczytowym momencie staraj się napiąć swoje mięśnie brzucha jak najbardziej. Powtarzaj czynność od 15 do 30 razy dla każdej strony brzucha. Odpocznij minutę po każdej serii.
Przyciąganie nóg do klatki piersiowej
Połóż się płasko na podłodze i oprzyj na łokciach. Przyciągaj najpierw prawą ugiętą w kolanie nogę do klatki, potem lewą i obie na raz (zrób 15 powtórzeń; zwiększaj ilość o 5 w każdym następnym tygodniu ćwiczeń).
Skłony
1. Stań w lekkim rozkroku. Wykonuj skłon wprzód do każdej z nóg, nie zginając kolan. Następnie schylaj się wprzód i ponownie do każdej z nóg (na początek dwadzieścia powtórzeń – ilość zwiększaj o kolejne 20 w każdym kolejnym tygodniu).
2. Usiądź płasko i wyciągnij wyprostowane nogi. Schylaj się tak, by dłońmi chwycić za stopy, a głową dotknąć kolan. Nie zginaj nóg.
3. Usiądź po turecku. Ugnij ręce w łokciach, przyciągnij do tułowia. Przy każdym skłonie staraj się dotknąć ugiętymi łokciami ud._________________________________________________________________________________
Zapraszam Was na mojego FB SzafaDowlasza :)


rozmiar M/L -25zł juz z wysyłka :)

rozmiar L 15 zł juz z wysyłka :)

rozmiar L/XL 15 zł juz z wysyłka:)

rozmiar M 15 zł juz z wysyłka :)zapraszam Was na SzafaDowlasza <3

macie pytania ? piszcie :)


Paula Dowlasz

3 komentarze:

 1. super ćwiczenia ! na pewno wprowadzę je do mnie do treningu !
  :*

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja zrobilam sobie przerwe w cwiczeniach teraz ale juz jutro wracam :).

  OdpowiedzUsuń
 3. ostatnio ćwiczę mel b brzuch / Abs- i właśnie takie ćwiczenia są tam zawarte. Rzeczywiście działają, a zakwasy dają o sobie znać. .. co prawda za późno zaczęłam, ale po dwóch tygodniach ćwiczeń zaczęłam je lubić :)

  OdpowiedzUsuń

Każdy komentarz dużo dla mnie znaczy, jednak jeśli masz ochotę mnie obrażać to odpuść sobie :-)