wtorek, 14 kwietnia 2015

Na początek Moja historia :)Cześć nazywam się Paula i mam 20 lat noszę rozmiar 38/40 :) Ale nie zawsze było tak fajnie , na swoją osiemnastkę nosiłam spodnie w rozmiarze 46/48 . Schudłam ponad 30 kg , chcesz wiedzieć jak - to zapraszam :)

Z góry zaznaczam schudłam bez Chodakowskiej , Lewandowskiej , Mel B oraz bez żadnych tabletek .

Mając 18 lat stanełam na wagę i szczerze mówiąc byłam w szoku moja waga przypominała wagę dorosłego faceta a nie 18 letniej dziewczyny . W sumie wtedy zaczęłam się odchudzać ale tylko w głowie myślałam sobie co by było i jak by było :) Takie myślenie trwało do 19 urodzin gdzie wzięłam się za siebie ostro , postanowiłam wyeliminować pewne składniki z diety , oczywiście udało się trwało to miesiąc potem dopadłam do jedzenia i był efekt jojo :( Ale w maju dostałam Hula Hop z masażerem i od tego zaczęło się , kręciłam ponad godzine dziennie dzień w dzień , ogarniczyłam znów pewne składniki w diecie kilogramy spadały w dół , tak szczerze mówiąc w ciągu dwóch miesięcy schudłam 15 kg :) Fakt ćwiczyłam codziennie sumiennie , w lutym 2014 r dostałam steper i hantelki więc dołozyłam do swoich treningów jeszcze to :) Ćwiczę regularnie i sumiennie 30 minut HH , 40 minut na stepperze , 50-200 brzuszków , 50-150 przysiadów :) Ograniczam porcje jakie jem , ale nie ograniczam tego co jem :) Zjem ciastko , kebaba , wypije cole czy piwo tylko , że w małych ilościach :) I tak od czerwca 2013 roku do teraz schudłam 31 kg ale waga wagą , zdjęcia mówią same za siebie :)
edytuje to 3 lutego 2015 roku :)
znowu schudłam 6 kg :) 
umięśniłam swoje ciało bardziej <3 
jestem dumna sama z siebie :)
jeśli masz jeszcze jakieś pytania , jesli pomóc Ci pisz ! :) 
z rozmiary 46/48 zeszłam do 38 , schudłam teraz już 35/36 kg :)
sama !

dodałam to treningu jeszcze skakanke i czasem siłownie :)

czuje moc i radość ! <37 komentarzy:

 1. Brawo! Śliczna z ciebie dziewczyna, gratuluję wytrwałości i oby tak dalej :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Mega postęp i zazdroszczę motywacji i determinacji. U siebie staram się pozbyć oponki ale efektów jakoś nie widać. Życzę dalszych sukcesów :) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. WOW !!!!! Gratuluję sukcesu ! Mam nadzieję że ja w końcu wezmę się za siebie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jestem pełna podziwu :) Gratuluję Ci i zazdroszczę tego, że nie poddajesz się i akceptujesz siebie.
  <3

  OdpowiedzUsuń
 5. Różnica ogromna - tak trzymaj!


  www.pamolina.com

  OdpowiedzUsuń
 6. jakie ćwiczenia na pupę?

  OdpowiedzUsuń

Każdy komentarz dużo dla mnie znaczy, jednak jeśli masz ochotę mnie obrażać to odpuść sobie :-)