poniedziałek, 20 kwietnia 2015

szczypta motywacji :)

Chcesz schudnąć ale nie masz ochoty na ćwiczenia i dietę , co teraz ? 
źle myślisz ! :) 

Jeżeli naprawdę chcemy schudnąć , wziąć się w garść to zmień swoje myślenie , żeby zacząć ćwiczyć nie potrzebujesz nic oprócz chęci. Nie musisz mieć butów sportowych i oryginalnych dresów  wystarczy Ci to co masz w szafie trampki , koszulka i spodenki :) I idź na spacer lub pobiegaj , niech to będzie Twój pierwszy dzień . Od samego początku nie ma co robić bardzo ciężkich treningów najpierw musimy nasz organizm przyzwyczaić do ruchu , na pierwsze 2/4 treningi wystarczy Nam szybki spacer bądź trucht , najlepiej każdego dnia o podobnej porze . Po tych 4 dniach będziesz chciała więcej więc bez problemu ĆWICZ ! :)

Pamiętaj to całe odchudzanie nigdy się nie uda jeśli będziesz robiła to na siłę . Musisz być uśmiechnięta i spragniona tego . Nie możesz traktować tego jako kary i jako najgorszego elementu całego dnia - bo wtedy to jest bez sensu .

Ze swojego dziennego menu wyrzuć wszystko co słodkie , kaloryczne i tłuste , ale uwierz mi na słowo można jeść zdrowo i pysznie :) 

Spisz na początku swoje wymiary , zrób zdjęcia sylwetki - to się przyda żeby porównywać osiągnięcia :) 

Gdy Ja traciłam motywacje zawsze patrzyłam na zdjęcia pięknych dziewczyn , motywuje się tak do tej pory . Mam pełno takich zdjęć wszędzie i sie nimi katuje ale ... uda mi się i TOBIE TEŻ SIĘ UDA !a pamiętaj po treningu masz w sobie tyle endorfiny , że możesz góry przenosić :)
" Pamiętaj zrzucając z siebie kilogramy zrzucasz z siebie wszystkie smutki i zmartwienia . "


Paula Dowlasz 1 komentarz:

  1. Hej.muszę CI przyznać,ze wyglądasz świetnie :) Brawo i gratuluje. Jak wygląda Twoje odżywianie?pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń

Każdy komentarz dużo dla mnie znaczy, jednak jeśli masz ochotę mnie obrażać to odpuść sobie :-)